Een kleine, maar springlevende voetbalclub

Hier zijn ze

programma, Standen en uitslagen

 
graauw-01.jpg
 

Jeugd


Zaterdag 14 september


09:30 GRAAUW JO10-1 – HONTENISSE/SDO’63 JO10-20
nummer 12882 – aanwezig 9.00 uur – leider Kris Bleyenberg – kantine Betty – kleedkamer 2+4

11:00 HVV24/CLINGE/GRAAUW MO13-1 – ARNEMUIDEN MO13-1
locatie Clinge – aanwezig 10.15 uur – leider Karen Seij

10:00 GRAAUW JO14-1– HONTENISSE JO14-1
aanwezig  09.15 uur – leiders  Thibault d’Haens, Johan Roodhuizen – scheidsrechter Fabian – kleedkamer 3 + 5

10:00 GRAAUW JO15-1 ▬ VOGELWAARDE/ZAAMSLAG JO15-1
nummer 8922  – aanwezig 09.15 uur – leiders Alain Blanckaert, JP de Caluwé – scheidsrechter Baudy Broekaart – kleedkamer 1 + 4

12:45 STEEN JO17-2 ▬ GRAAUW JO17-1
nummer 7920 – vertrek voetbalveld 11.45 uur – leiders Jos de Kock, Piet d’Haens, Tom d’Haens – gevraagd om te rijden ouder van Atse, Kevin en Bradley.

geen wedstrijd – GRAAUW MO17-1

 

Senioren

Zondag 15 september


10:30 VOGELWAARDE VR1 – GRAAUW VR1

Nummer 17574 – vertrek 09.15 uur – aanwezig plein 09.30 uur – leiders E.Henderiks, R.Verras

11:00 Oefenwedstrijd GRAAUW 3/GRAAUW 4 - HONTENISSE 5
aanwezig10.30 uur – Scheidsrechter Theo Vernimmen – kantine Betty – kleedkamer 2 + 3  

12:30 . ROOSENDAAL 5 – GRAAUW 2
nummer 17201 – leiders Gert Sponselee, Pieter van Campen    

14:30 GRAAUW 1 – HVV’24 1
nummer 3093 – aanwezig 13.15 uur – scheidsrechter G. Steeman – assistentscheidsrechter J. Mouthaan – coach J.Merckx – assistent caoch Edy de Witte – leider William van Passel – kleedkamer 1 + 4 

 

Programma

Weekend 21/22 september

09:30 Graauw JO10 1– Aardenburg JO10 1

11:00 HVV’24/Clinge/Graauw MO13 1– ’s Heer Arendskerke/Patrijzen MO13 1

10:15 Vogelwaarde/Zaamslag JO15 1– Graauw JO15 1

14:30 Sluis/Aardenburg JO17 1– Graauw JO17 1

12:45 Sluis/Aardenburg MO17 1– Graauw MO17 1

14:30 De Schutters 1– Graauw 1

12:00 Hulsterloo 2 – Graauw 2

11:00 Graauw 3– Clinge 3

11:00 Graauw 4 – Corn Boys 4

09:30 NSV VR1– Graauw VR1

Weekend 28/29 september

09:30 Hontenisse/SDO’63 JO10 2 – Graauw JO10-1

11:00 HVV’24/Clinge/Graauw MO13 1– Arnemuiden MO131

10:30 Corn Boys JO14 1– Graauw JO14 1

10:00 Graauw JO15 1– Sluis/Aardenburg JO15 2

10:00 Graauw MO17 1– Terneuzen MO17 1

10:30 Graauw VR1 – SC Welberg VR2

14:30 Graauw 1 – Devo 1

12:30 Graauw 2 – Vogelwaarde 2

12:00 Corn Boys 3 – Graauw 3

12:30 Hontenisse 5 – Graauw 4


 
graauw-groen.png
 

Graauw 1 Zondag 5e klasse

 
 

Alle teams bekijken

 

Voetbal.nl is hét platform voor amateurvoetballend Nederland. Dus voor spelers, voor ouders en andere supporters van het amateurvoetbal. 

Ook je programma, uitslagen, standen eenvoudig op je scherm bekijken? Meld je gratis aan en download dé app.