Mannetjesputters nipt onderuit!

Graauw 1– DEVO 1 [2-3]

Onze eerste thuismatch in de competitie! Oe zit ut mee de muziek? Ik hoor jullie denken, het gaat toch om de voetbal! Tegenwoordig zie je in het professionele voetbal, vele spelers met oortjes uit de bus komen, luisterend naar hun eigen "tune" om in de stroom van de wedstrijd te komen. Bij ons als ploeg is het een meer dan goed gebruik dat, The Box zorgt voor het juiste gevoel bij spelers ter voorbereiding op de wedstrijd. Echter bij Graauw 1 is het een haperende Box geworden, dus moet er in de groep een vrijwilliger zich melden om te zorgen dat De Box ECHT gaat draaien, duidelijk we gemakkelijk mee gaan mee de muziek. Anders moeten we misschien "ut muziek van Temst" vragen. Kunnen ze meerijden mee de Bus van De Lijn uit Temse, dn Elvis is daar mekanieker en kan ook chauffeur spelen.

 
2019-09-29_The_Box.JPG
 

Tot zover de aanloop naar de wedstrijd, DEVO is de tegenstander en bungelde de afgelopen seizoenen tussen 4e en 5e klasse. Ze wonnen hun eerste wedstrijd vorige week, dus staan op drie puntjes. Graauw moet aan de bak, in ieder geval meer beleving tegenover vorige week. We missen vandaag kapitein Johan, wegens werkzaamheden bij de Trekpleister. Zijn vervanger op zijn positie is Cas, met Jeroen er net voor, dus kwaliteit genoeg. Onze start is niet verkeerd, al is het wel DEVO dat op voorsprong komt, nog voor de rust komt de gelijkmaker op het Digi Score bord, Fabian treft het doel! Na de rust komen we al snel op achterstand door penalty, maar we rechten goed onze rug. Zoekend naar de gelijkmaker creëren we genoeg kansen, deze valt, gemaakt door onze Jeroen. Graauw komt meer in overhand, en heeft de mogelijkheden om alles in voordeel te brengen. Maar zoals wel vaker veroorzaakt, nog voor UT MUZIEK kan gaan spelen, scoort DEVO. Toch kijken we met opgegeven hoofd terug op een voetbalmiddag, waar de herfsttaferelen zijn geworden ondertussen.

Volgende zondag Rimboe op bezoek, toppie!
Alex

VV Graauw