ondanks mooi en sportief voetbal verliezen de dames

Zondag 6 oktober moesten de dames helaas met eenzelfde uitslag hun meerdere erkennen in rkvv Roosendaal dames 1. Een tegenstander die vorig jaar hoog in de ranglijst geëindigd was, dus we wisten dat het een leuke uitdaging zou worden. Vol goede moed en met vervangende coach Iwan (Edwin geniet van een welverdiende vakantie) begonnen we aan de wedstrijd. We waren alleen allemaal veel te braaf, en dat kwam ons heel snel duur te staan. Na 10 minuten keken we tegen een 2-0 achterstand aan. Hierna werden we wakker en in de volgende 25 minuten hebben we laten zien dat we niet naar Roosendaal gereisd waren om weggespeeld te worden. Hieruit kwam een mooie goal van Melissa, ingeschoten vanaf het 16 meter gebied, en enkele goede kansen van onder andere Jeanette en Arlène die helaas net doel misten. De laatste tien minuten zakten we weer in en dat kwam ons wederom duur te staan, want de prima voetballende dames van rkvv Roosendaal maakten hier gebruik van en scoorden kort voor rust de 3-1 en de 4-1. Met een pittige achterstand de rust in, wat een domper was. Tijdens de rust nog wat zaken besproken door de interim coach en vol goede moed en zin begonnen we aan de tweede helft. Dit ging een stuk beter, we kwamen meer aan voetballen toe en door Jeanette en Kelsey werden de 4-2 en de 4-3 gemaakt. Helaas hadden we af en toe wat pech en viel de bal bij ons net verkeerd, waar de dames van Roosendaal hier en daar wat meer geluk hadden. Een prima verdediging en een goed keepende Eline zorgden er echter voor dat onze tegenstanders de score niet konden uitbreiden. De puzzel van de opstelling zorgde ervoor dat een aantal speelsters op voor hun nieuwe posities te staan kwamen, welke ze allemaal prima oppakten en deden wat ze moesten doen. De wedstrijd is afgesloten met de 4-3 stand, al hadden wij een gelijkspel eerlijker gevonden gezien de tweede helft. 

Al met al een prachtige, sportieve wedstrijd om te zien vanaf de kant, waarbij mooi voetbal gespeeld werd door beide teams. Iwan, bedankt voor het invallen als coach en het begeleiden van onze dames!

VV Graauw